O spoločnosti

Čínske príslovie hovorí, že “prvý dom, ktorý postavíš zbúraj, druhý predaj a až v treťom zostaň bývať a žiť”. V minulosti, prvý nami postavený dom, nebol z tých najlepších. O tom vedia hovoriť najmä ľudia, stavajúci pre seba dom svojpomocne. Po rokoch skúseností, každou novou stavbou, sme sa však dostali na úroveň, kedy si za kvalitou našich stavieb stojíme.

Riešime Váš domov a bývanie komplexne
Na Váš podnet za Vás vybavujeme financovanie. Sme novozámocká firma – staviame len v Nových Zámkoch a okolí – poznáme teritórium aj klientov. Sme úzko profilovaní na rodinné domy. Klientom ich odovzdávame s 5-ročnou zárukou. Sme zanietení pre to, čo robíme, sme korektní a spoľahliví. Toto o sebe nielen píšeme, takýto prístup máme v skutočnosti a ku každému klientovi.

Opcie k stavbám
Opcie sú len zlomkom toho, čo býva témou často vášnivých debát o výbere materiálov, povrchov, farieb, komponentov. Avšak aj tie sú mimoriadne dôležité vo Vašom budúcom domove – to vie snáď každý. Správne navolená klimatizácia, tichá posuvná brána, krásny záhradný domček, krb či inteligencia domu, sú len niektoré z možností, ktoré si u nás môžete vybrať. Vzhľadom na množstvo stavieb, kam tieto komponenty umiestňujeme, Vám ich vieme poskytnúť v priaznivých cenových reláciách.

Možnosti kúpy Vášho domu
Domy predávame v rôznych štádiách rozostavanosti:

DOM NA KĽÚČ
HRUBÁ STAVBA

Sme aktívni a vždy vedieme s investorom intenzívny dialóg od začiatku akýchkoľvek prác, nielen na jeho dome, ale aj pozemku a okolí. Ak sa vyskytne KLIENT v priebehu výstavby, rovnako zodpovedne pristupujeme k plneniu jeho požiadavok a predstáv.

Prečo si vybrať nás?

Nestaviame lacné domy
pretože používame vždy kvalitné materiály
a moderné technológie.
Nestaviame rýchlo
pretože ku každej stavbe pristupujeme
s dôrazom na kvalitu, ktorá vyžaduje čas.
Nestaviame domy v lokalitách
kde by sme si sami nevedeli
predstaviť bývať a žiť.
Nezariaďujeme domy inak
ako by sme si zariadili
náš vlastný dom.

Sme tu pre Vás, radi s Vami po dohode absolvujeme obhliadky hotových aj rozostavaných domov.
Ak hľadáte skutočný domov, s dôverou sa na nás obráťte.